keyboard_capslock

0506 766 02 50

Süvari Mah. 1544 Cadde No:20/B Etimesgut / ANKARA
ARTVİN SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKTE : Kg İlaçlama | Ankara Dezenfekte Firmaları

Artvin su deposu temizliği ve DEZENFEKTE için tayin edilen randevu günüden önce depodaki mevcut suyun hidrofor seviyesine kadar tüketilmesi sağlanır. Çalışma emniyeti için temizlik işlerinden önce deponun havalandırılması ve aydınlatılması sağlanacaktır. Hijyenik giysi, bone, galoş, lastik çizme giyen teknik elemanlar depoya ip merdivenle inerler. Depodaki  kalan  sular, dalgıç pompalarla tahliye edilerek uygun görülen su giderine atılır. Depoda bulunan fiziksel kirlilik (kum, çakıl, çamur vs.) uygun bir yere atılır. Deponun tüm katmanları 150 bar basınçlı su kompresörü ile temizlenip kirli su dalgıç pompalarla dışarı atılır. Fayans depolarda kirlilik durumuna göre nitrik asit çözeltisi uygun miktarda uygulanarak bekletilir ve bol suyla durulanır. Su kompresörüne konulan %15´lik sodyum hidroklorit çözeltisi ile deponun tüm katmanları dezenfekte edilir. Bu işlem bittikten sonra depo tekrar durulanır. Depoya %1 oranında %15´lik sodyumhipoklorit çözeltisi atılarak depoya su verilir ve işlem sona erdirilir.

         KG GRUP ilaçlama ve su deposu temizliği firması olarak ankara başta olmak üzere artvin ilaçlama , artvin su deposu temizliği , artvin su deposu dezenfektesi,artvin su deposu yalıtımı,artvin su deposu temizliği,artvin depo temizliği,artvin kirli depo temizliği,artvin su deposu temizliği yapanlar,artvin su deposu temizliği yapan şirketler,artvin su deposu temizliği yapan firmalar,artvin su deposu dezenfekte,artvin depo dezenfekte,artvin kirli depo dezenfekte,artvin su depo bakımı,su deposu onarımı artvin geneli ve tüm ilçelerinde su deposu temizliği hizmeti vermekteyiz.

      Ardanuç su deposu dezenfektesi,Arhavi su deposu bakımı,Borçka depo temizliği,Hopa su deposu temizliği yapanlar,Şafşat su deposu temizliği yapan firmalar,Yusufeli su deposu boyama,Murgul su deposu membran kaplama,Kemalpasa depo temizlik fiyatları,


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ