keyboard_capslock

0506 766 02 50

Süvari Mah. 1544 Cadde No:20/B Etimesgut / ANKARA
HAKKIMIZDA : Kg İlaçlama | Ankara Dezenfekte Firmaları

KURUMSAL

      2007 yılından günümüze uzman ve deneyimli kadrosuyla %100 müşteri memnuniyetini hedef alarak , alanındaki son sistem ekipmanlar ile büyümeye ve gelişmeye devam eden KG GRUP ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

    KG GRUP , Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri ve  bünyesinde çalıştırdığı ziraat mühendisleri ile ürün dozajlarını ayarlayıp , insan sağlığına hiçbir yan etkisi bulundurmadan ilaçlama yapmanın ve tam 9 yıldır sektörde emin ve güvenilir adımlarla ilerleyerek büyümenin haklı gururunu yaşamıştır. Çevreye ve doğaya saygılı çalışma arkadaşları edinerek müşterilerine hizmet vermeye ve bu sayede alanında  rol model olmayı hedefleyen firmamız haşere ile mücadelede Türkiye’nin her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

       Birçok kamu kuruluşu ile iş ortaklığı yapan  Kg Grup , geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği rolün çevre ve insan sağlığı olduğunun bilinciyle 2016 yılında  SUPERWORM  solucan besi çiftliği kurarak organik tarım alanında başarılı bir projeye daha imza atmıştır.

 

      Proje detayı ile ilgili bilgi edinmek için ; 

 

              

VİZYONUMUZ

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde bir numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

         En yüksek kalitede hizmet anlayışı ile beden akıl ve ruhuda katarak insan hayatını kolaylaştırıp değer katmak için varız. Ankara böcek ilaçlama Meslek hayatını benimseyen haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamalar ile karşınızdayız.

    Ankara böcek ilaçlama olarak çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

 


PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ